Nemokamas pristatymas perkant nuo 49€

4 priežastys, kodėl moterys negali patirti orgazmo

Orgazmo nebuvimas vis dar dažna moterų problema – reguliariai orgazmą patiria 95 proc. vyrų ir tik 65 proc. moterų. Nepatiriančios „didžiojo O“ moterys ima mažiau pasitikėti savimi, vengti intymumo, nežinodamos, kaip šią problemą išspręsti. Kodėl taip yra? Pamėginsime į šį klausimą atsakyti, bei padėti surasti kelią į malonumą.

1. Trūksta klitorio stimuliacijos 

Tai viena pagrindinių priežasčių, nes dažnai klaidingai manoma, jog pagrindinis moterų orgazmas – vaginalinis, o klitoris nepelnytai pamirštamas. Deja, statistika teigia kitaip: vaginalinį, arba G taško orgazmą patiria vos 18% moterų. 

Kaip sau padėti? Įtraukite klitorio stimuliaciją į intymius žaidimus – tegu tai tampa neatsiejama lytinio akto dalimi. Egzistuoja nemažai produktų, skirtų lytinio akto metu stimuliuoti klitorio zoną. Tai – įvairūs vibratoriai, masažuokliai ir stimuliuojantys geliai, taip pat specialūs porų vibratoriai, skirti naudoti būtent su partneriu. Šie žaisliukai suteiks papildomos stimuliacijos, bei padės patirti malonumą ir moteriai.

Porų vibratorius Indulgence Plus

2. Per trumpa preliudija

Trumpa preliudija arba jos nebuvimas gali būti priežastimi, kodėl moteris nepatiria orgazmo. Preliudija – tai meilės žaidimų įžanga, padedanti susijaudinti ir pasiruošti lytiniam aktui. Moterys įprastai susijaudina lėčiau, todėl joms reikia daugiau laiko. Kad moteris pasiektų malonumo viršūnę, būtinas atsipalaidavimas, susitelkimas į kūną ir pojūčius. Neskubėkite iš karto prie reikalo – pradėkite nuo bučinių ir glamonių. 

Vienas iš populiariausių būdų yra masažas, jis padeda atsipalaiduoti, pamiršti buities rūpesčius, stresą bei susitelkti į prisilietimus. Nebūtina būti masažo specialistais – užtenka jaukios atmosferos, ramios muzikos, žvakių ir kvapnaus masažo aliejaus. Pradėkite nuo švelnių prisilietimų, glostymų, stebėkite partnerio reakciją ir žinoma, nepamirškite bučinių. Neskubėkite prie intymių zonų: lieskite rankas, pečius, nugarą ir prie jautresnių kūno vietų pereikite po truputį. Taip pat gali padėti atpalaiduojanti vonia, ypač, jei maudysitės kartu.

Vonios druska Shunga Lotus

3. Užstrigote rutinoje 

Nuovargis, stresas, rutina – tai negailestingi orgazmo žudikai. Dažnai moterys prisiima per didelį kiekį darbų ir atsakomybės – nemenkas krūvis darbe, po sunkios dienos seka rūpestis namais, vaikais ir buitimi. Nenuostabu, jog vakare minčių apie seksą lieka nedaug, o jeigu mylimasi, intymumas neteikia malonumo, nepavyksta atsipalaiduoti ir orgazmas tiesiog neateina. Ką daryti? Tokiu atveju būtina skirti daugiau dėmesio sau. Dažna moteris nesutiks, sakydama, jog privalo tiek daug nuveikti ir padaryti, tačiau reikėtų išmokti susidėlioti prioritetus. Galbūt buities darbus ir vaikų priežiūrą galite dalintis su partneriu, gal padėtų kelias valandas į savaitę užsukanti auklė – kartu apsvarstykite visas galimybes skirti sau daugiau laiko. Labai tikėtina, jog seksualinis gyvenimas irgi pagerės. 

4. Jūs vengiate eksperimentų 

Mylitės tamsoje, visada ta pačia poza, o sekso žaislai jums visiškai nereikalingi. Vengiate apie seksą net diskutuoti tarpusavyje, o ką jau bekalbėti apie eksperimentus ir atradimus lovoje. Jūsų seksualinis gyvenimas nuobodus ir monotoniškas. Galbūt esate konservatyvūs, gal kaltas auklėjimas ar neigiamos seksualinės patirtys, bet seksu jūs nesimėgaujate – veikiau gėdijatės seksualumo, kūno ir intymaus kontakto. Kaip patirti daugiau džiaugsmo? Pirmiausia vertėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl vengiate eksperimentų ir naujų atradimų. Įsisenėjusias neigiamas nuostatas apie seksualumą po truputį pradėkite keisti pozityviomis: jums gali padėti atviras pokalbis tarpusavyje, kartais išeitimi tampa profesionalaus psichologo, psichoterapeuto ar porų terapeuto pagalba. 

Nusprendėte savo seksualinį gyvenimą paįvairinti ir nežinote nuo ko pradėti? Įtraukti naujoves į seksualinį gyvenimą galima po truputį. Nebūtina iš karto imtis drastiškų eksperimentų, net maži dalykai gali turėti teigiamą poveikį. Jums gali padėti pozos pakeitimas, naujas apatinių komplektas, apsilankymas erotinių prekių parduotuvėje dviese. Jūsų tikslas yra iš naujo pajusti jaudulį bei atradimo džiaugsmą.

Dalintis

1 komentarai

  1. 22 sausio, 2024 at 1:35 pm

    Gyvename su vyru nuo 16 metų,dabar jau 53.Galiu tik pasakyti,kad 100 -procentinis malonumas su orgazmu vyksta tik nuo 40 metų ir dabar!

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Laimėk ypatingą nuolaidą ir palepink save ar mylimą žmogų!
SUKTI
Sutinku su privatumo politika, norėčiau prenumeruoti Potyris.lt naujienlaiškį.