Nemokamas pristatymas perkant nuo 49€

Apie mus

Deimantė Lembartienė, projekto steigėja

Potyris.lt – tai platforma norintiems atrasti daugiau: pagerinti seksualinį gyvenimą, pažinti savo kūną bei sužinoti daugiau apie intymumą, seksą ir santykius.

Įkurti Potyrį paskatino ilgametė (virš 8 metų) sėkminga darbo kitose erotinių prekių parduotuvėse patirtis, į kurią įėjo nuolatinis domėjimasis produktais, bendravimas su klientais, konsultavimas, dalijimasis savo žiniomis (ekskursijų suaugusiems vedimas) ir daug kitų pareigų.

Sukaupus patirtį, norėjosi ja pasidalinti su Jumis, sukuriant patogią platformą, kurioje būtų siūlomi tik kruopščiai atrinkti, aukščiausios kokybės, dažniausiai – pačių išmėginti produktai, todėl čia nerasite galvą susukti galinčio, begalinio asortimento – tik labiausiai pasiteisinusius, populiariausius produktus, kurių pagalba savo seksualinį gyvenimą galėsite paversti dar pilnavertiškesniu ir malonesniu. 

Taip pat ypatingą dėmesį skiriame konsultacijoms – apie kiekvieną produktą papasakosime išsamiai ir profesionaliai, atsakysime į visus jūsų klausimus, padėsime išsirinkti prekes lengvai ir paprastai, be jokio nejaukumo ar gėdos jausmo – kreipkitės telefonu arba el.paštu.

Mes tikime, jog seksualinis gyvenimas ir seksualinė sveikata yra neatsiejama suaugusio žmogaus gyvenimo dalis, turinti įtakos tiek emocinei, tiek fizinei gerovei ir taip pat, jog tai – neatsiejama visaverčių santykių dalis. 

Siekiame dalintis žiniomis, paneigti mitus ir stigmas apie kūną ir seksualumą bei padėti Jums atrasti daugiau naujų, ypač jaudinančių potyrių.

Apie mus kalba:

Lrytas.lt

4 priežastys, kodėl moterys nepatiria orgazmo: kaip sau padėti?

  • Diskretiška pakuotė Visas prekes siunčiame neutraliose pakuotėse, todėl be jūsų niekas nežinos, kas siuntinio viduje.
  • Konsultuojame Sunku išsirinkti? Mes jums padėsime: pakonsultuosime visais klausimais telefonu +37066609060 arba el. paštu info@potyris.lt
  • Saugus atsiskaitymas Siūlome Jums tik patikimus ir saugius atsiskaitymo būdus bei patogų apmokėjimo procesą.
  • Grąžinimo garantija Suteikiame prekėms grąžinimo garantiją. Daugiau apie grąžinimo sąlygas rasite čia.
Laimėk ypatingą nuolaidą ir palepink save ar mylimą žmogų!
SUKTI
Sutinku su privatumo politika, norėčiau prenumeruoti Potyris.lt naujienlaiškį.