Nemokamas pristatymas perkant nuo 49€

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

 1. BENDRA INFORMACIJA

MB „Klesida“ (toliau – Pardavėjas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Pardavėjo, veikiančio kaip Duomenų valdytojo, valdoma interneto svetaine www.potyris.lt (toliau – Interneto svetainė), teikiamomis paslaugomis bei yra taikoma bendravimui socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram, Tik Tok. 

Šioje Privatumo politikoje aprašome, kaip renkame, naudojame ir tvarkome Jūsų duomenis, kai naudojatės mūsų Interneto Svetaine. Naudodamiesi Interneto Svetaine, Jūs sutinkate su šia Privatumo politika.

 1. DUOMENŲ VALDYTOJO REKVIZITAI

MB „Klesida“

Laimės g. 9C-1, Seniava, Kauno raj.

Įmonės kodas: 306364750

PVM mokėtojo kodas: LT100016133215

 1. ASMENS DUOMENŲ TEIKIMAS, TVARKYMO TEISINIAI PAGRINDAI IR TIKSLAI

Pardavėjas tvarko asmens duomenis šiais tikslais:

 • Tiesioginės rinkodaros;
 • Paslaugų kokybės užtikrinimui;
 • Komunikacijos tikslais, atsakinėjimui į Pirkėjo užklausas, klausimus;
 • Registracijos (paskyros sukūrimo) Svetainėje tikslais;
 • Statistika: duomenų rinkimas bei apdorojimas, lankytojų srautų nustatymas bei analizavimas siekiant pateikti pritaikytą turinį.
 1. DUOMENŲ KILMĖ

Jūsų duomenis galime gauti, kai juos pateikia Pirkėjas (užpildydamas ir pateikdamas užklausos formą interneto svetainėje, registruodamasis).

 1. DUOMENŲ GAVĖJAI

Duomenys gali būti atskleisti tretiems asmenims, teikiantiems paslaugas Pardavėjui (pvz. kurjerių įmonėms, serverių ir jų techninės priežiūros paslaugų teikėjams, el. pašto paslaugų teikėjams ir pan.). Taip pat duomenys gali būti perduoti kitiems tretiesiems asmenims, kai to reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba kai tai yra būtina siekiant apsaugoti Pardavėjo teisėtus interesus (pvz. teismai, valdžios ir teisėsaugos institucijos ir pan.).

 1. PIRKĖJO, KAIP DUOMENŲ SUBJEKTO TEISĖS

Pirkėjas, kurio asmens duomenis tvarko Pardavėjas, turi šias teises:

 • Žinoti ir gauti informaciją apie duomenų tvarkymą;
 • Reikalauti ištrinti savo asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys;
 • Teisę susipažinti su savo asmens duomenimis;
 • Reikalauti ištaisyti savo asmens duomenis, jeigu jie yra netikslūs.
 1. SLAPUKAI

Pirkėjui lankantis www.potyris.lt, yra naudojami slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje, kurie padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų  interneto svetainės ir elektroninės prekyvietės veikimą, leidžia stebėti lankymosi šioje interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie šios interneto svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime tobulinti, padaryti ją patogesnę Jūsų naudojimui. Svetainėje.Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo, naršyklėje pasirinkdami tam tikrus nustatymus naršyklėje.

 1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Pardavėjas pasilieka teisę bet kada peržiūrėti ir keisti Privatumo politikos taisykles. Pakeitimai įsigalioja iš karto po jų paskelbimo.

Laimėk ypatingą nuolaidą ir palepink save ar mylimą žmogų!
SUKTI
Sutinku su privatumo politika, norėčiau prenumeruoti Potyris.lt naujienlaiškį.