Nemokamas pristatymas perkant nuo 49€

Masturbacija: 7 priežastys, kodėl turėtum tai daryti dažniau

Masturbacija – tai ne tik itin malonus procesas, ji gali būti naudinga tavo fizinei ir emocinei sveikatai. Šiame tekste pasidalinsime priežastimis masturbuotis, kurių galbūt dar nežinojai. Džiaugiesi solo žaidimais kasdien, o gal ✨ laiko sau ✨ skiri tik retkarčiais? Kaip bebūtų, tikimės, jog ši informacija bus naudinga ir padės mėgautis savo kūnu dar labiau.

Ar masturbacija nėra žalinga?

Nesvarbu, kokius gandus, mitus ar liaudies posakius šia tema teko girdėti, vienintelis teisingas atsakymas: NE, masturbacija nėra žalinga. Atvirkščiai, egzistuoja daug priežasčių, kodėl verta tuo užsiimti, todėl puolam pasakoti:

Masturbacija malšina stresą

Jei jauti per daug įtampos ir streso, masturbacija yra puikus būdas „nuleisti garą“. Orgazmas padeda atsipalaiduoti ir pasijusti geriau. Dar vienas privalumas: orgazmo metu išsiskiria laimės hormonai – oksitocinas, dopaminas ir serotoninas, jų dėka jausiesi ramiau bei padidės bendras laimės ir pozityvumo pojūtis.

Gali padėti mylėtis ilgiau

Galioja vyrams, kurie „baigia“ per greitai. Pasak seksologų, vyrai, kenčiantys nuo priešlaikinės ejakuliacijos gali ugdyti ištvermę masturbuodamiesi. Reguliari masturbacija ir tokių technikų, kaip orgazmo kontrolė taikymas, leis būti geresniu meilužiu su partnere. Specialūs žaisliukai padės treniruoti ištvermę dar efektyviau.

Stiprina imuninę sistemą

Taip, išgirdai teisingai – reguliarus orgazmas gali padėti organizmui tapti atsparesniu ligoms! Didžiojo O metu išsiskiriančios medžiagos taip pat padeda organizmui greičiau atsistatyti po ligų, taigi – ištiesk savo kūnui pagalbos ranką tiesiogine šio žodžio prasme.

Pagerina seksualinį gyvenimą poroje

Viskam reikia trupučio praktikos, ne išimtis ir seksas – masturbacija gali padėti labiau džiaugtis seksualiniu gyvenimu poroje. Solo sesijose gali pažinti savo kūną, atrasti tai, kas patinka labiausiai, o vėliau šias žinias perduoti partneriui. Taip pat gali užsiimti dubens dugno raumenų stiprinimu – tai kelias į intensyvesnius pojūčius abiems.

Šalin nemigą

Masturbacija ir orgazmas prieš miegą padės atsipalaiduoti ir užmigti greičiau. Išsiskyrę hormonai atpalaiduos raumenis ir padės pasiruošti kokybiškam poilsiui, gali būti jog ryte jausiesi žvaliau, nei įprastai. Taigi, jei kankina nemiga, jau žinai ką daryti…

Gali sumažinti prostatos vėžio riziką

Remiantis tyrimais, reguliari (21 kartas į mėnesį ir daugiau) ejakuliacija gali sumažinti prostatos vėžio riziką apie 20%.

Mažina skausmą

Orgazmas gali padėti sumažinti galvos, menstruacijų ir kitus skausmus. Taip pat jau yra atlikta tyrimų, teigiančių, jog orgazmas gali padėti kovoti su migrena, tai kodėl gi nepasinaudojus natūralia ir visiškai nekenksminga medicina?

Kaip dažnai reikia masturbuotis?

Čia nėra vieno teisingo atsakymo. Vieni masturbuojasi kasdien, kitiems užtenka karto į mėnesį. Klausyk savo kūno ir jo poreikių. Beje, visai nesvarbu ar turi antrą pusę: masturbacija gali būti, kaip meilės sau bei rūpinimosi kūnu išraiška, todėl pirmyn į erotišką solo pasimatymą su savimi!

Dalintis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Laimėk ypatingą nuolaidą ir palepink save ar mylimą žmogų!
SUKTI
Sutinku su privatumo politika, norėčiau prenumeruoti Potyris.lt naujienlaiškį.